Експерти розповіли, як правильно заряджати сучасний акумулятор смартфона

18 Березня 2018, 01:09

Експерти радять не досягати 100% -го заряду.

Багато користувачів замислюються над тим, як правильно заряджати акумулятор смартфона, не зашкодивши йому при цьому. Поштівка представляє важливі поради, які стосуються сучасних літій-іонних батарей.

В основному, смартфони ставлять на підзарядку на ніч, хоча це дуже шкодить акумулятору. Справа в тому, що після досягнення 100%-го заряду блоки зарядки спочатку відключаються, але апарат поступово втрачає свій заряд і знову починає заряджатися. Таким чином, для батареї активується стресовий режим роботи, через що вона зношується. Для того, щоб зарядити гаджет, потрібно всього 1,5-2 години часу, тому краще це зробити перед/після роботи.

Основним правилом при експлуатації акумуляторів є уникнення переохолоджень і перегрівів пристрою. Це забезпечить безпеку і довговічність не тільки батареї, але і смартфона в цілому.

Експерти радять не досягати 100%-го заряду, а також не розряджати смартфон повністю. Найоптимальніший заряд для батареї сучасних гаджетів – від 40 до 80%. Крайнощі призводять до роботи акумулятора в «стресовому» режимі.

Для того, щоб здійснити повноцінну зарядку літій-іонної батареї, потрібно обов’язково використовувати зарядний блок і кабель, які йшли в комплекті з гаджетом. Користувачам не слід уникати швидкої зарядки смартфона, хоча багато хто не довіряє цьому методу.