Експерти назвали 10 кращих міст для проживання

Експерти назвали 10 кращих міст для проживання Поштівка
18 Серпня 2016, 13:05

Фахівці Economist Intelligence Unit оприлюднили рейтинг міст світу, які є найбільш придатними для проживання. При складанні списку були оцінені 140 міст різних країн в п’яти категоріях, повідомляє Кореспондент.net.

Категорії включали охорону здоров’я, стабільність, культуру і навколишнє середовище, освіту та інфраструктуру. При цьому фахівці не брали до уваги вартість життя.

У списку лідерів значаться Мельбурн (Австралія), Відень (Австрія), а замикає топ-трійку Ванкувер (Канада). Далі йдуть Торонто (Канада), Калгарі (Канада), Аделаїда (Австралія), Перт (Австралія), Окленд (Нова Зеландія), Гельсінкі (Фінляндія) і Гамбург (Німеччина).

Ті міста, які в підсумку були обрані, мають між собою багато спільного – всі вони розташовані в успішних і багатих країнах з хорошими системами освіти і охорони здоров’я, а також високою якістю інфраструктури.

Однак при цьому, всі вони – середні за розмірами, з низькою щільністю населення. Незважаючи на той факт, що в мегаполіси є діловими і фінансовими центрами, з масою можливостей для розваг, в таких містах також високий рівень перенаселення і проблеми зі злочинністю.