Екс-міністр ЖКГ: Порошенко може вирішити тарифне питання за добу

Екс-міністр ЖКГ: Порошенко може вирішити тарифне питання за добу Поштівка
13 Жовтня 2016, 12:49

Споживачів тепла можуть закликати підписати колективний лист до президента Петра Порошенка. Про це журналістам заявив колишній міністр житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко.

«Оскільки є спроби затягнути судовий процес (щодо скасування постанови про встановлення єдиної ціни на газ), я як громадянин України передбачаю, що ми звернемося до населення, усіх споживачів з проханням. Підтримати нас і підписати відкритий лист до президента Петра Порошенка», – розповів він.

За словами Кучеренка, оскільки президенту підпорядкована Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг, він може «за добу розібратися, що рішення ухвалювали в незаконний спосіб».

«І скасувати постанову Нацкомісії. Так само він може за добу призупинити дію незаконної постанови уряду №315, яка призвела до цих тарифів», – пояснив екс-міністр.

«Як багаторічний міністр з питань житлово-комунального господарства хочу сказати, ситуація майже катастрофічна. Підприємства теплокомуненерго заборгували 18 млрд грн. Коли хотіли реструктуризувати цей борг, президент наклав вето. І сьогодні ця так звана підготовка до зими відбувалася в умовах арешту рахунків ТКЕ, невиконання всіх інвестиційних програм, програм щодо лічильників тощо», – додав Кучеренко.

«З кишені населення хочуть викачати десятки мільярдів гривень», – заявив колишній міністр.

Нагадаємо, уряд з 1 травня зобов’язав Нафтогаз України продавати населенню природний газ за єдиною ціною 6 879 грн за тис. куб. м (з урахуванням ПДВ, витрат на транспортування та інших витрат).

Екс-міністр ЖКГ: Порошенко може вирішити тарифне питання за добу