Екс-міністр про продаж держмайна: “Хлопці, продати все це можна було і без вас!”

КучеренкоОлексій Кучеренко
14 Вересня 2017, 12:35

Стосовно доцільності продажу державного майна неефективною командою управлінців, які сьогодні знаходяться при владі, на своїй сторінці у Фейсбук  висловився Олексій Кучеренко, міністр ЖКГ України (2007-2010 рр.).

“Українські граблі” нескінченні.

Обрати  “кращого українського управлінця, мільярдера, власника сотень успішних підприємств, оратора, патріота, державника” своїм президентом для ефективного управління ДЕРЖАВОЮ.

Дати йому привести з собою у владу десятки “молодих ефективних управлінців, інвестбанкірів, нових облич, найчесніших платників податків, реформаторів, розумників, з англійською, німецькою та ідишем” для ефективного управління ДЕРЖАВОЮ і його МАЙНОМ.

І тепер вся ця шобла в один голос волає про те, що держава найменш ефективний власник і все треба продати дешевше і як можна швидше.

Хлопці, продати все це можна було і без вас!
Ви тоді на який хрін потрібні, недоумки?!)

Нагадаємо, 13 березня 2015 р. Петро Порошенко, відповідаючи під час прес-конференції на питання журналістів чому він досі не продав корпорацію Roshen, сказав: “Поки в Україні немає миру, сюди не хочуть йти інвестори і покупці”.

20 травня 2015 в інтерв’ю виданню ВВС Петро Порошенко заявив: “На жаль, через те, що ми маємо війну, і немає покупців для бізнесу”.

Екс-міністр про продаж держмайна: “Хлопці, продати все це можна було і без вас!”