Екс-главу СРСР Горбачова викликали на допит до суду в Литві

20 Січня 2017, 13:29

Екс-глава СРСР Михайло Горбачов отримав повістку до Вільнюського окружного суду на допит як свідка у справі про придушення радянськими військами протестів 13 січня 1991 року.

Про це повідомила суддя Айнор Корнелія Мацявічене, передає литовське видання Delfi.

Як розповіла суддя, політику відправили одночасно три повістки: традиційною поштою на адресу Горбачов-фонду, електронною поштою, а також лінією Мін’юсту.

У повістках вказувалися дати найближчих судових засідань, давалася згода провести допит за допомогою відеозв’язку і пропонувалося вказати контактну особу, з якою суд міг би зв’язатися щодо майбутнього допиту.

Відповідь до суду прийшла з Горбачов-фонду. У документі, підписаному особисто колишнім радянським лідером, йшлося, що повістка отримана 28 грудня.

Однак жодних інших відомостей в листі не було. Зокрема, Горбачов не пояснив, чи готовий він особисто прибути до Литви або має намір давати свідчення за допомогою відеозв’язку.

Раніше повідомлялось, що Вільнюський окружний суд, що розглядає справу про трагічні події 13 січня 1991 року у Вільнюсі, прийняв рішення допитати як свідка колишнього очільника Радянського Союзу Михайла Горбачова.

Джерело:

Вголос