Дипломат: мета Путіна – розвал Євросоюзу

Дипломат: мета Путіна - розвал Євросоюзу ПоштівкаДжон Гербст
8 Листопада 2016, 10:05

Цілі російського президента не обмежуються лише Україною, і Путін піде набагато далі. Про це в інтерв’ю RFI заявив Джон Гербст, колишній посол Сполучених Штатів в Україні.

За його словами, Путін хоче послабити НАТО і розвалити Євросоюз, і він буде робити це за допомогою агресії, і таку «політику» очільника РФ всі спостерігали спочатку в Грузії, а потім в Україні.

«Для США НАТО представляє величезний інтерес, і Сполучені Штати повинні чинити опір російської агресії в прибалтійських державах, в Україні і на Кавказі. Якщо на виборах переможе Клінтон, її політика щодо Росії буде набагато жорсткішою, ніж за Барака Обами», – вважає дипломат.

За його словами, якщо одна ядерна держава окуповує територію іншої країни, це називається глобальним, а не європейською кризою, і, якщо мова йде про глобальну кризу, що США повинні зіграти головну роль в ліквідації цієї кризи.

«При чинному президентові Обамі ми не побачили жодних спроб запобігти кризі, проте при Клінтон ситуація різко зміниться», заявив колишній посол.

Дипломат: мета Путіна – розвал Євросоюзу