Дві третини депутатів прогуляли частину засідань парламенту у жовтні

23 Жовтня 2018, 12:36

Десять взагалі не з’явились на роботу

За даними письмової та електронної реєстрацій Верховної ради десять депутатів не прийшли на жодне засідання праламенту. Серед них Вадим Рабінович, Лев Підлісецький, Гліб Загорій і Дмитро Ярош, які не подали жодних офіційних пояснень і таким чином пропустили засідання Ради з невідомих причин.

Водночас вже традиційно були відсутні в Раді депутати-втікачі Євген Бакулін, Олександр Онищенко та Сергій Клюєв. Крім того не відвідували засідання В’ячеслав Константіновський та Андрій Журжій, які заявили про складання повноважень, а також Надія Савченко, яка знаходиться в СІЗО.

Найбільше депутатів-прогульників у групах “Воля Народу” та “Відродження”, а також фракції “Опозиційного блоку”. У середньому на засіданнях Ради були відсутні з невідомих причин 42% депутатів “Волі Народу”, 31% – “Відродження” та 30% – “Опозиційного блоку”. Найвищі показники відвідуваності в “Народного Фронту” та Блоку Петра Порошенка. У середньому на засіданнях були відсутні 15% депутатів НФ, 16% – БПП, 18% – “Батьківщини”, 20% – РПЛ, 26% – “Самопомочі” та позафракційних депутатів.

У порівнянні з вереснем кількість депутатів-прогульників зросла. У вересні всі засідання Ради відвідали 43% народних депутатів, жовтні – 37%.

Найбільше депутатів офіційно були відсутні на пленарному засіданні Ради в п’ятницю, 19 жовтня – 123 депутати, а всього за місяць відбулося 12 пленарних засідань.

Зазначимо, що в жовтні щонайменше десять народних депутатів підловили на кнопкодавстві під час голосувань Верховної Ради. Найчастіше кнопкодавили представники фракції “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, у яких зафіксували 9 фактів порушень, та “Народного фронту” із 7 фактами.