Дослідники розповіли, які регіони Землі будуть непридатними для проживання

Дослідники розповіли, які регіони Землі будуть непридатними для проживання Поштівка
8 Травня 2016, 11:30

Науковці стривожені, адже вже до кінця 21 століття через несприятливі зміни клімату Близький Схід і Північна Африка можуть стати непридатними для життя.

Дослідники розповіли, що кількість спекотних днів, які вдалось зареєструвати у регіоні з 1970 року лише подвоїлась. Дане число може зрости о п’яти разів вже до кінця цього століття.

Більше ніж 500 мільйонів людей проживають на Близькому Сході і в Північній Африці, але науковці попередили, що кількість кліматичних біженців може вирости у зв’язку з підвищенням температури у майбутньому.

Найпотужніші зростання температури, відповідно до прогнозів вчених, відбудуться у літній період. Температура Землі зросла на 0,8 градусів Цельсія з 1880 року. Дослідники переконані, що вже у середині століття температура не опускатиметься нижче 30 градусів за Цельсієм. До кінця поточного століття, о півдні, температура може зростати до 50 градусів Цельсія.

Нагадуємо, що наразі у всьому Всесвіті немає жодної планети, яка могла б бути схожою на Землю. Шведські вчені займались цим питанням і навіть змогли спростувати «Принцип Коперника», відповідно до якого наша планета не володіє унікальним становищем у космічному просторі.