Дієтологи назвали простий і недорогий засіб від жиру на животі

cinnamon
13 Травня 2017, 00:11

Зловживання харчами з високим вмістом жирів пов’язують з цілою низкою неблагополучних наслідків для здоров’я. Втім, вчені з США встановили, що існує доступний засіб для блокування шкідливого ефекту. Таким засобом, за їхніми словами, є кориця.

«Кориця може нейтралізувати негативний ефект вживання їжі з високим вмістом жирів, запобігаючи процес накопичення жиру навколо живота і захищаючи серце від пошкоджень», – цей висновок американських вчених опублікував журнал «Вісник Здоров’я».

Дослідники рекомендують додавати корицю в гарячі напої, каші та інші страви для того, щоб нейтралізувати шкідливу дію на організм від нездорових жирів, присутніх в харчах. Користь від такого застосування кориці підтвердили експерименти на мишах.

Протягом 12 тижнів гризунів годували жирною їжею і одночасно давали їм корицю. Під час фінальної перевірки організму тварин було встановлено: після декількох тижнів вживання кориці у мишей в крові зріс рівень антиоксидантних і протизапальних молекул, які захищають від стресу, пов’язаного з вживанням шкідливої ​​їжі.

Також виявилося, що у тварин, які їли корицю, знизилася вага і зменшилася кількість жиру на животі. У цих гризунів стали більш інтенсивними процеси травлення і обміну речовин.

Нагадаємо, раніше вчені повідомили, що вживання кориці сприяє омолодженню.

Дієтологи назвали простий і недорогий засіб від жиру на животі