Disney і Бейсбольна ліга США купили право на трансляцію відеогри

Disney і Бейсбольна ліга США купили право на трансляцію відеогри Поштівка
19 Грудня 2016, 15:47

Стрімінгова компанія BAMTech (співвласники Головної бейсбольної ліги США (MLB) і студії Disney) підписали угоду з компанією Riot Games, яка є розробником відеогри League of Legends.

Суть угоди наступна: BAMTech отримує ексклюзивні права на стрімінг і монетизацію турнірів з LoL до 2023 року. Їй це коштуватиме мінімум $ 300 млн.

Компанія планує в 2017 році випустити додатки для смартфонів, ПК та інших пристроїв з підтримкою стрімінгу, а також візьметься за дистрибуцію контенту на платформах Twitch і YouTube Gaming. Заробіток буде йти на рекламі, компанія розраховує, що повністю «відіб’є» витрати, а прибуток понад $ 300 млн буде розподілятися між акціонерами.

Відзначимо, що щомісячна аудиторія League of Legends становить понад 100 млн користувачів. Сама гра реалізована за моделлю free-to-play і приносить гроші завдяки продажу віртуальних товарів. Як очікується, в поточному році виручка компанії Riot Games складе $ 1,89 млрд.

Також слід зазначити, що в минулому жовтні онлайн-глядачами турніру в Лос-Анджелесі стали понад 43 млн осіб по всьому світу, тому крок BAMTech вбачається цілком обгрунтованим.

Джерело:

Tehnot

Disney і Бейсбольна ліга США купили право на трансляцію відеогри