Діамантбанку знайшли інвестора

ДіамантбанкОдне з відділень Діамантбанку
1 Травня 2017, 18:12

Для неплатоспроможного Діамантбанку знайдений потенційний інвестор, – заявив глава правління Діамантбанку Олег Ходачук.

Під час спілкування з журналістами Олег Ходачук повідомив, що перехідний банк, який був створений на базі неплатоспроможного «Діамантбанку», матиме достатній обсяг активів, і вже з’явився потенційний інвестор на нього.

«За 4 дні після введення адміністрації проведена колосальна робота працівниками банку, результатом якої в перший робочий день наступного тижня буде подана заявка “кваліфікованого” інвестора шляхом створення і продажу інвестору перехідного банку з передачею йому активів і зобов’язань неплатоспроможного банку і подальшою ліквідацією неплатоспроможного банку», – повідомив він і вказав, що Фонд гарантування вкладів в п’ятницю вже зробив відповідне оголошення про початок відкритого конкурсу серед попередньо кваліфікованих інвесторів.

Ходачук уточнив, що існуюча оцінка покриття вкладів заснована на стрес-сценарії, який передбачає реалізацію заставної нерухомості по ліквідаційним цінами і нерухомості банку – за “дуууже” низькою ціною, а також оцінку кредитного портфеля з дисконтом в 70%.

26 квітня стало відомо, що 96% вкладників Діамантбанку почнуть отримувати компенсації в кінці травня, – зараз ФГВФО формує списки одержувачів коштів.

Діамантбанку знайшли інвестора