Держдума  може заборонити грошові перекази в Україну

Держдума  може заборонити грошові перекази в Україну Поштівка
8 Листопада 2016, 16:45

Депутат від “Єдиної Росії” Владислав Резник вніс до Держдуми законопроект, який дозволяє заборонити грошові перекази з території Росії в Україну, що здійснюються за допомогою іноземних платіжних систем. Це випливає з бази даних нижньої палати парламенту, повідомляють “РИА Новости”.

Документ встановлює заборону на здійснення транскордонних переказів без відкриття банківського рахунку поза рамками платіжних систем, з метою забезпечення прав і законних інтересів учасників даних правовідносин на території РФ.

У разі введення іноземною державою обмежень на використання на його території платіжних послуг, що надаються російськими операторами, законопроект забороняє здійснювати грошові перекази, в тому числі електронні, з Росії в таку державу з використанням іноземних платіжних систем.

У разі порушення даного обмеження Банк Росії зможе стягнути штраф за здійснення такого переказу з особи в розмірі зробленого платежу.

“Законопроект спрямований на усунення негативних наслідків заборони на діяльність російських платіжних систем на території України, введеної 17 жовтня 2016 року”, – пояснює Резник.

Він звертає увагу, що встановлення цієї заборони призвело до обмеження конкуренції на російському ринку платіжних послуг, що здійснюються у вигляді транскордонних переказів грошових коштів без відкриття рахунку, на користь іноземних платіжних систем.

Держдума  може заборонити грошові перекази в Україну