Державного зернотрейдера очолив менеджер будівельної компанії

gpzku
13 Вересня 2017, 21:12

Кабмін призначив головою ДПЗКУ заступника голови правління компанії “Мостобуд” Дмитра Гавриша

Кабінет міністрів на засіданні 13 вересня призначив головою правління ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” (ДПЗКУ) Дмитра Гавриша.

Дмитро Гавриш за освітою – економіст. З 2004 по 2010 рік обіймав посаду заступника голови правління найбільшої в Україні компанії з будівництва мостових конструкцій і транспортних розв’язок ПАТ “Мостобуд”.

Власником компанії “Мостобуд” є відомий вінницький бізнесмен Володимир Продивус.

Попередній в.о. голови правління ДПЗКУ Олександр Григорович в квітні 2017 року повідомив про свою відставку. Григорович обіймав посаду в. о. голови правління з жовтня 2016 року, до цього працював директором департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування Міністерства аграрної політики та продовольства України. У відставку він пішов після того, як поліція 12 квітня повідомила про ліквідацію підпільного покерного клубу в Києві в приміщенні, що належало фірмі Григоровича – ПАТ «Будтранс».

ДПЗКУ створена урядом України в серпні 2010 року. До її складу входить розгалужена мережа філій: лінійні і портові елеватори, млини, комбікормові і круп’яні заводи. Сумарно 53 підрозділи-філії ДПЗКУ можуть зберігати 3,75 млн тонн зернових. У тому числі сумарні потужності з перевалки на експорт Одеського та Миколаївського портів складають близько 2,5 млн тонн зернових вантажів на рік.