CNN: ФБР розслідує зв’язки Манафорта з Януковичем

CNN: ФБР розслідує зв'язки Манафорта з Януковичем ПоштівкаПол Манафорт
20 Серпня 2016, 08:19

ФБР і Мін’юст США вивчають можливі зв’язки деяких американських фірм з передбачуваними корупційними схемами колишнього президента України.

ФБР і Мін’юст США почали розслідування можливих зв’язків американських компаній з передбачуваними корупційними схемами колишнього президента України Віктора Януковича. Про це в п’ятницю, 19 серпня, повідомила медіакомпанія CNN, пославшись на джерела в правоохоронних органах.

Зокрема, йдеться про фірму Пола Манафорта. При цьому, за даними джерел, сам Манафорт не є об’єктом уваги слідчих. 19 серпня Манафорт подав у відставку з поста керівника передвиборного штабу кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа.

В рамках розслідування вивчаються можливі зв’язки деяких американських фірм з колишньою владою України. Серед іншого йдеться про Podesta Group. Ця компанія спеціалізується на лобіюванні та піарі, а очолює її брат Джона Подести – керівника виборчої кампанії кандидата в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон.

ФБР, Мін’юст і Пол Манафорт відмовилися коментувати інформацію CNN. Podesta Group опублікувала прес-реліз, в якому заявила, що її юристи найуважнішим чином проаналізують взаємини з некомерційною організацією, пов’язаною з колишніми українськими властями.

CNN: ФБР розслідує зв’язки Манафорта з Януковичем