Число постраждалих від отруєння водою в Дагестані перевищило 670 осіб

Число постраждалих від отруєння водою в Дагестані перевищило 670 осіб Поштівка
2 Листопада 2016, 12:58

Число госпіталізованих від отруєння водою в Махачкалі досягло цифри в 675 чоловік, повідомляють «РІА Новини» з посиланням на представника регіонального МОЗ.

«Всього за період з 27 жовтня по 2 листопада було госпіталізовано 675 осіб, з них 497 дітей», – сказав співрозмовник агентства.

При цьому за останню добу в інфекційні стаціонари Махачкали і Каспійська з ознаками гострої кишкової інфекції було госпіталізовано 102 людини, в тому числі 63 дітей.

Перші повідомлення про постраждалих в результаті масового отруєння з’явилися 27 жовтня. На сьогоднішній день в лікарнях залишаються 345 осіб, 246 з них – діти у віці до 17 років.

Глава Росспоживнагляду Анна Попова розповіла, що люди заразилися кишковою інфекцією через недостатнє знезараження води хлором.

«Безумовно, пов’язано це з зараженням питної води, це сьогодні підтвердили і фахівці. Вода була недостатньо хлорована. І сьогодні ми бачимо, що різними збудниками викликані захворювання людей – це і збудники дизентерії, і збудники вірусних інфекцій», – заявила вона. За словами Попової, це провина співробітників керівництва водопостачальної організації міста та відповідальних осіб в мерії Махачкали.

За фактом масового отруєння в Дагестані порушено 11 адміністративних справ.

Управління СК РФ по Дагестану порушило кримінальну справу в зв’язку з масовим отруєнням жителів Махачкали за статтею 238 КК РФ (надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки), до розслідування залучені експерти управління Росспоживнагляду республіки і фахівці в області санітарно-епідеміологічної безпеки.