Чи можна пити воду під час тренувань

Чи можна пити воду під час тренувань Поштівка
31 Травня 2016, 13:53

Люди, які п’ють більше води, не тільки споживають менше калорій, але і підвищують свої шанси на ефективні заняття спортом.

Зневоднення позбавляє людину сил на 2%, на 3% знижує енергію і на 10% – витривалість.

Виявляється, що люди, які п’ють більше води, не тільки споживають менше калорій, але і підвищують свої шанси на ефективні заняття спортом. Таких висновків дійшли після дослідження, опублікованого в журналі спортивної медицини.

Таким чином експерти рекомендують за 30 хвилин до початку тренування випивати 240 мл води. Це, на їхню думку, забезпечить активну роботу м’язів.

При цьому протягом півгодини після закінчення тренування експерти радять випивати близько 500 мл води.

Водночас дієтолог Джо Скотт-Далгліш вважає, що кількість води, яку необхідно пити протягом тренування, для кожного індивідуальна і тому радить протягом годинної фізичної активності випивати близько половини літра води.

Варто зазначити, що фахівці все ж попереджають, що пити занадто багато води шкідливо для організму. Вони пояснюють це тим, що часте вживання води розбавляє в крові натрій, внаслідок чого розвивається гіпонатріємія – стан людини, коли вона відчуває слабкість, головний біль, судоми і нудоту.

Чи можна пити воду під час тренувань