Чотири звички, які допоможуть уникнути хвороб і нервових зривів

Чотири звички, які допоможуть уникнути хвороб і нервових зривів Поштівка
12 Червня 2016, 11:31

Старший дослідник з корпорації Abbott, доктор наук, нутриціолог Метью Качен розповів, як жити, якщо стрес не проходить.

Зверніть увагу на харчування

«Речовини, що містяться в певних продуктах, протидіють побічним ефектам стресу, зокрема окислювальним і запальним процесам», – пояснює пан Качен.

Фахівець радить вибирати продукти, багаті протизапальними речовинами, такими як ненасичені жирні кислоти (наприклад, лосось, тунець), темний шоколад, темнолистова зелень, перець яскравих кольорів і вино (ці продукти містять антиоксиданти, поліфеноли і каротиноїди). Їжте дома, це допомагає контролювати те, що ви їсте, і якість продуктів.

Пийте більше води і менше кави

Кофеїн може посилити стресову реакцію, тому протягом дня краще пити воду. «І нарешті, не опускайте руки, коли відчуваєте стрес. Здорове харчування – це непросто, а на вироблення нових звичок потрібен час», – каже кочення.

Тренуйтеся

У стресовій ситуації фізичні вправи особливо важливі. При фізичних навантаженнях вивільняються ендорфіни, знижується рівень гормонів стресу, це знімає емоційну напругу.

Висипайтеся

За даними дослідження, опублікованими у Американському журналі біології людини, недостача сну приводить до вироблення гормонів, що викликають голод – і ви переїдайте. Тому спати вночі потрібно не менше 7-8 годин.