Чого вчить «миттєвий крах» ефіру?

Символічне зображення криптовалют
23 Червня 2017, 13:05

У середу на біржі криптовалют GDAX був розміщений багатомільйонний ордер на продаж, що спричинило за собою ланцюжок подій, в результаті яких ефір обвалився до 10 центів.

Ордери стоп-лосс, які спрямовані на продаж активу, коли він впаде до будь-якої ціни, зумовили цей тимчасовий обвал. Аналогічним чином, стався миттєвий крах в травні 2010-го, коли Dow Jones industrial average втратив близько 1,000 пунктів.

З того часу Комісія з цінних паперів і бірж схвалила обмежувальний механізм, який зупиняє торгівлю після зсуву в будь-яку сторону більш ніж на 5%.

Незважаючи на зростаючу популярність криптовалют, останні події показали, що вони ще не в силах задовольнити величезний попит. Крім того, криптовалютам не вистачає регулювання.

Високий попит на ефір на цьому тижні призвів до збою в мережі, тоді як GDAX відразу не змогла впоратися з величезним ордером на продаж.

Bitfinex, найбільша доларова біржа біткоінів заявила про низку хакерських атак минулого тижня, як і BTC-e.

Proofpoint, що займається кібербезпекою, зазначає часті випадки шахрайства, в ході яких аферисти намагаються вивідати у клієнтів інформацію про їх цифрових активах.

Однак, за словами Стівена Обі, партнера юридичної компанії Jones Day, «покупка криптовалюти – справа добровільна, і якщо покупець бачить занадто великий ризик, він може відмовитися від покупки».

Нью-Йоркський держдепартамент фінансових послуг почав моніторинг компаній, що займаються віртуальною валютою. Circle, Coinbase і Ripple отримали відповідні запити від регулятора.

Минулого літа хакерська атака вивела більш ніж 3.6 млн ефіру з Mt. Gox в іншу мережу, після чого криптовалюта втратила більше $ 7 до $ 13. Через деякий час Mt. Gox оголосила себе банкрутом.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!