Чому корисно приймати гарячу ванну?

гаряча ванна
28 Травня 2017, 23:21

У результаті серії експериментів вчені встановили, що зниження цукру в крові можна добитися, якщо прийняти гарячу ванну. Також виявилося, що в цьому випадку організм інтенсивно втрачає калорії.

В ефективності “методу гарячої ванни” переконалися науковці з Великобританії. В організованих ними випробуваннях взяли участь дві групи добровольців: одна займалася на тренажерах, інша приймала гарячі ванни.

Медогляди, що проводилися після таких сеансів, показали: при інтенсивних заняттях спортом і при прийнятті гарячих ванн люди втрачають практично однакову кількість калорій. За словами авторів проекту, при виконанні обох завдань випробовувані схожим чином пітніли в результаті нагрівання тіла, що й посприяло активно спаленню жиру та витраті калорій.

У той же час виявилося, що приймання гарячої ванни пов’язане з більш істотним зниженням рівня цукру в крові. Вчені наголошують на тому, що приймання гарячої ванни знижує на 10 % рівень цукру в крові. Відповідно, такий метод дає можливість людям із діабетом другого типу знижувати рівень цукру.