Чеська пошта підвищила ціни на відправлення посилок

22 Січня 2017, 00:29

З січня 2017 року відправити посилку через Чеську пошту буде дорожче, ніж раніше. Найбільше зросли ціни на відправлення посилок за кордон.

З 1 січня 2017 року Чеська пошта підвищила ціни на відправку замовних і цінних посилок всередині країни на 10 крон. На відправку звичайних і цінних посилок за кордон ціни зросли на 20 крон. Про це повідомило Чеське телекомунікаційне управління.

Також Чеська пошта підвищила вартість відправлення цінних посилок вагою понад 10 кг та посилок з доставкою особисто в руки. За словами прес-секретаря пошти Матиаша Вітика, підняти ціни на послуги довелося через зростання витрат.

Наприклад, послати замовну посилку вагою 1 кг в межах Чехії тепер буде коштувати 79 крон замість 69 крон, як це було в кінці минулого року. Відправлення цінної посилки вагою до 2 кг обійдеться в 110 крон замість 100 крон.

Також на 1-3 крони підвищилися ціни на відправку внутрішньодержавних звичайних, замовних і цінних листів для користувачів поштових послуг з Картою клієнта Чеської пошти. Зросли ціни і на деякі інші послуги.

Вартість всіх послуг можна подивитися на сайті Чеської пошти.

Джерело:

Novinky.cz

Чеська пошта підвищила ціни на відправлення посилок