Чернівецькі школи закрили на карантин

Чернівецькі школи закрили на карантин Поштівка
29 Листопада 2016, 08:46

Школи Чернівців відправили до кінця тижня на вимушені канікули. В понеділок, 28 листопада, розпорядження про введення карантину підписав міський голова Олексій Каспрук.

«За нашими даними в 11 закладах перевищено епідеміологічний поріг, але дані не підтверджуються поки що міським управлінням охорони здоров’я. Тобто багато дітей в школах немає, в той же час дуже мало звернень власне до поліклінік. Але не довіряти інформації освітян у нас немає підстав, тому щоб розірвати цей ланцюжок захворюваності, оголошуємо перерву в навчанні до наступного понеділка», – заявив Олексій Каспрук.

За словами керівника міського управління освіти Сергія Мартинюка, в понеділок, 24 листопада, відсутніми на заняттях були майже 16% учнів. Однак масових звернень до лікувальних закладів наразі не спостерігається.

«Сьогодні ми маємо 15,8% відсутніх з причини хвороб. Далеко не всі ці дані підтверджені зверненнями до лікарів, в черговий раз закликаємо при найменшій захворюваності звертатися до медичної установи, щоб отримати належну медичну допомогу, і ми бачили реальну картину, чи дійсно це захворюваність, чи це тільки перестраховка батьків», – зазначив Сергій Мартинюк.

Головний санітарний лікар області Наталія Гопко підтвердила підвищення захворюваності населення на гострі респіраторно-вірусні інфекції.

«Рішення міського голова на сьогоднішній день є мотивованим, оскільки не могла бути проігнорована інформація закладів освіти про велику кількість відсутніх дітей саме з причини гострих распіраторних інфекцій. Небезпеки і підстав для паніки сьогодні немає. Наразі застосовуються ряд заходів, які допоможуть припинити подальше зростання захворюваності серед найбільш уразливих категорій населення, це школярів», – додала Наталія Гопко.

Карантин запроваджено в школах до п’ятниці, 2 грудня. З наступного понеділка, якщо ситуація із захворюваністю стабілізується, учні повернуться за парти.

Джерело:

БукІнфо