Чергове покоління IPhone має отримати нову технологію

Чергове покоління IPhone має отримати нову технологію Поштівка
14 Листопада 2016, 12:47

Все більшою кількістю чуток обростає майбутнє покоління IPhone, не дивлячись на те, що моделі 7-го покоління не так давно надійшли на світовий ринок. А днями з’явилася чергова інформація щодо моделі, яку умовно називають IPhone 8.

Так, ексклюзивно до 10-річного ювілею виробника Apple, даний пристрій може отримати цікаву технологію, яка може стати дуже корисною в повсякденному житті користувачів яблукофонів. Мова йде про те, що нова модель IPhone буде обладнана підтримкою бездротової зарядки акумулятора, але при цьому вона буде відрізнятися від тих варіантів, які доступні на сьогоднішній день.

Як відомо, нині виробники пропонують заряджати смартфони тільки розміщуючи їх на поверхні зарядних агрегатів. Компанія Apple хоче відійти від традиційних способів і представити технологію з використанням передавача, підключеного до розетки. А значить, з’явиться можливість вести підзарядку айфона на відстані близько 4,5 метрів від розетки. Ця ідея знайшла своє відображення у початку співпраці бренду Apple і компанії Energous.