Через страйк пілотів в аеропортах скасовують рейси

Через страйк пілотів в аеропортах скасовують рейси Поштівка
23 Листопада 2016, 11:49

В Німеччині стартувала масова акція протесту працівників авіаперевізника Luftgansa. Через це аеропорти країн, в тому числі український Бориспіль, відмінили чимало рейсів на Німеччину.

Працівники німецької авіакомпанії «Люфтганза» розпочали безстроковий страйк в країні. Тільки у Франкфурті в ньому взяли участь до двох тисяч працівників перевізника, не кажучи про інші міста. Їх непокоїть запланована реструктуризації в компанії. Також демонстранти вимагають підвищення зарплат на 5%.

По всьому світу у зв’язку зі страйком вже відмінено близько 1700 рейсів на Мюнхен та Франкфурт. Стійки реєстрації та каси продажу квитків заблоковані – не можна ані придбати квиток, ані отримати інформацію про затримку рейсів. Тисячі пасажирів не змогли вилетіти до місця призначення.

Через вище згадані події була відмінена і низка рейсів з України в Німеччину і навпаки, що мали відправитися з Києва 23 листопада.

«Шановні пасажири, у зв’язку зі страйком пілотів та бортпровідників авіакомпанії «Lufthansa» відбудуться наступні зміни у розкладі рейсів: 23 листопада відмінено рейси Київ-Мюнхен о 06:25 та 15:50, Мюнхен-Київ о 15:00 та 22:35, Київ-Франкфурт о 06:00 та 14:05, Франкфурт-Київ о 13:15 та 20:35. Більш детальну інформацію щодо заміни скасованих рейсів, будь ласка, уточнюйте в авіакомпанії-перевізника», – повідомляє прес-служба аеропорту Бориспіль.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів, що в Україні спостерігається бум авіаційних перевезень. В деяких аеропортах зафіксовано зростання обсягу перевезень до 50%.

Джерело:

Преса України

Через страйк пілотів в аеропортах скасовують рейси