Через падіння поштових обсягів Пошта Фінляндії розглядає питання про скорочення робочих місць

Через падіння поштових обсягів Пошта Фінляндії розглядає питання про скорочення робочих місць Поштівка
29 Березня 2016, 10:27

Пошта Фінляндії повідомила, що змушена розглянути питання про скорочення чисельності персоналу, оскільки через різке падіння обсягів пошти в 2015 році чиста виручка компанії скоротилася на 75 млн євро.

В інформації Пошти Фінляндії говориться: «Для того щоб забезпечити рентабельність, Пошта розпочне переговори про співробітництво, причому за попередніми оцінками скоротити доведеться не більше 860 постійних співробітників у таких напрямках, як виробництво, управління, продажі та обслуговування клієнтів».

Хейккі Малінен (Heikki Malinen), президент і головний виконавчий директор Пошти Фінляндії, прокоментував: «Розвиток цифрових технологій уже скоротив загальні обсяги пошти до рівня 1960-х років. Тому, ми повинні пристосовуватися та реформувати нашу роботу, щоб Пошта й надалі могла підтримувати свої фінансові можливості для розвитку нових напрямків своєї діяльності, щоб компенсувати втрачені обсяги пошти».

Такі перетворення є як ніколи драматичними, тому, на жаль, ми змушені застосувати заходи економії й до нашого персоналу. Я впевнений, що в майбутньому ми зможемо створювати робочі місця, особливо в посилкових та логістичних послугах».

У Пошті Фінляндії сподіваються, що в результаті «переговорів про співробітництво» «якомога більше звільнень будуть здійснені шляхом добровільних угод, за рахунок виходу на пенсію, звільнення за скороченням та інших заходів». Компанія також передбачає, що «деякі трудові відносини буде переведено у часткову зайнятість».

У своїй заяві Пошта Фінляндії пояснила: «Необхідність скорочення персоналу торкнеться спеціалістів основної доставки у виробничому підрозділі, усього підрозділу продажів та обслуговування клієнтів, а також адміністрації.

Зміни не стосуватимуться інших служб, таких як ранкова доставка газет, сортування пошти в поштових і логістичних центрах, посилки, вантажні та складські послуги, а також пунктів обслуговування Пошти Фінляндії (поштових відділень, посилкових пунктів і пунктів отримання відправлень).

У цілому процедура переговорів охопить близько 7 600 постійних співробітників. Персонал Пошти Фінляндії станом на 30 вересня 2015 року нараховував 21 187 чоловік».

Через падіння поштових обсягів Пошта Фінляндії розглядає питання про скорочення робочих місць