Бжезинський закликав США надати летальне озброєння Україні і Грузії

Бжезинський закликав США надати летальне озброєння Україні і Грузії Поштівка
24 Червня 2016, 09:28

Для НАТО Росія представляє більшу загрозу ніж ІДІЛ, тому необхідно було надати летальне озброєння Україні і Грузії. Про це під час слухань у Комітеті Сенату з питань міжнародних відносин заявив старший науковий співробітник Атлантичної Ради Ян Бжезинський, передає “Експрес”.

Так, відповідаючи на питання, що є більшою загрозою для НАТО – Росія чи ісламський тероризм, Бжезинський відповів: “Без жодних питань, це Росія”.

“Росія накопичила сили на східних кордонах Альянсу, вона демонструє агресію на рівні держави проти держави, вона вторглася у дві країни за останні 10 років – Грузію і Україну”, – пояснив він.

Бжезинський висловив переконання, що надання летальної зброї Україні і Грузії не лише не спровокувало б ескалацію, а навпаки знизило б напруження між Росією і НАТО. З іншого боку це ускладнило би для Росії військове планування і збільшило б ризики для Росії в разі подальшої агресії.

Він повідомив, що у Європейському союзі не всі були проти надання летальної зброї Україні і це необхідно було зробити попри заперечення Німеччини і Франції.

Бжезинський закликав США надати летальне озброєння Україні і Грузії