Британця, який хотів убити Трампа, не судитимуть за замах

30 Червня 2016, 10:29

Прокуратура США висунула офіційні звинувачення 20-річному британцеві Майклу Сендфорд, який стверджує, що збирався застрелити претендента на звання кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа, передає BBC.

Британця звинуватили в незаконній спробі заволодіти вогнепальною зброєю і порушенні громадського порядку під час державного заходу. Йому також інкримінують незаконне перебування на території Сполучених Штатів.

Сендфорд був затриманий 18 червня на передвиборному мітингу Дональда Трампа в Лас-Вегасі під час спроби заволодіти пістолетом співробітника секретної служби. Незважаючи на те, що на допиті Сендфорд заявив, що збирався застрелити Трампа, стаття про замах на вбивство політика в обвинувальному висновку не фігурує.

Якщо його визнають винним, Сендфорд загрожує до десяти років позбавлення волі і до 250 тисяч доларів штрафу за кожним з пунктів звинувачення.

За інформацією британських ЗМІ, Сендфорд страждає психічними розладами – у нього діагностовано синдром Аспергера і синдром нав’язливих станів.