Британська компанія розробляє проект підземних тунелів для електромобілів

Британська компанія розробляє проект підземних тунелів для електромобілів Поштівка image 2
9 Грудня 2016, 14:27

Компанія PLP Architecture з Великобританії займається розробкою проекту підземної транспортної системи Cartube для безпілотних електромобілів. Вона має суттєво прискорити пересування більшої кількості пасажирів в мегаполісах.
Тунелі дозволять щогодини перевозити до 40 тисяч пасажирів, в той час як пропускна здатність високошвидкісної залізниці Crossrail (вона будується в Лондоні) складе 18 тисяч чоловік за той самий час.

2

Підземна мережа забезпечить зв’язок одразу між кількома районами і передмістям Лондону. Потрапити в неї можна буде через спеціальні заїзди. Швидкість електромобілів в тунелях сягатиме 65 км/год. На зразок метро, керуватиме трафіком центральна система контролю руху. Ймовірно, комунікація з автопілотами буде організована за допомогою технології v2i (vehicle-to-infrastructure). За допомогою мережі передавачів Cartube бортові комп’ютери безпілотних електромобілів отримуватимуть дані про маршрут, пробки, сигнали світлофорів і обмеження швидкості.

Зараз компанія шукає інвестора, зокрема серед таких гігантів, як Google чи Apple, для розробки програмного забезпечення. Британці вважають, що завдяки інвестиціям можна організувати роботу Cartube протягом п’яти років.

Джерело:

Ecotown