Британія вперше за століття проведе перегони на парових авто

Британія вперше за століття проведе перегони на парових авто Поштівка
11 Липня 2016, 12:56

Після декількох років лобіювання парових автомобілів в Асоціації мотоспорту британські любителі домоглися зняття заборони на гонки парових автомобілів, повідомляє Mirror.

Фанати парових авто з нетерпінням чекають початку сезону перегонів 2016 року, щоб поганяти на парових автомобілях. В даний момент вони зайняті підготовкою ретроавтомобілів до пробігу. Один з майбутніх учасників гонки, Боб Дайк, упорядковує Whistling Billy 1905 року випуску. Під час першої поїздки в цьому році паровий автомобіль проїхав близько кілометра по пересіченій місцевості за 92 секунди – зі швидкістю більше 56 км/год.

Оригінальний Whistling Billy був одним з найшвидших автомобілів серед всіх типів двигунів на американських дьортах на початку XX століття. Спочатку названий White Rocket (Біла ракета), автомобіль був перейменований уболівальниками в Whistling Billy (Свистячий Біллі) завдяки шуму, який видавав його двигун. У перші роки свого існування автомобіль виграв безліч гонок, проте його кар’єра була закінчена в 1912 році, коли автомобіль врізався в насип в Портленді і розвалився на дві частини.

Британія вперше за століття проведе перегони на парових авто