Британія і Польща не визнають російські вибори в Криму

Британія і Польща не визнають російські вибори в Криму Поштівка
20 Вересня 2016, 13:51

Великобританія не визнає вибори в Держдуму Росії, проведені в анексованому Криму. Про це повідомила посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф у своєму Twitter, передає Кореспондент.net.

“Великобританія не визнає законність виборів в Держдуму РФ в Криму. Анексія Криму є незаконною і неправомірною”, – написала вона.

У свою чергу в МЗС Великобританії нагадали, що Організація з безпеки і співробітництва в Європі не стежила за ходом голосування в Криму. “Великобританія не визнає легітимність виборів в Держдуму в Криму. Анексія Криму Росією в березні 2014 року була незаконною і нелегітимною, і залишається такою до цього дня”, – сказано в заяві відомства.

У британському МЗС також стурбовані дотримання прав і свобод громадянського суспільства після доповіді наглядової місії ОБСЄ про проведення парламентських виборів у Росії.

“Ми вітаємо доповідь ОБСЄ про проведення виборів Держдуми РФ. У доповіді робиться висновок, що, хоча “Центральна виборча комісія РФ провела вибори прозоро”, демократичні зобов’язання як і раніше не дотримуються і були численні процесуальні порушення”, – зазначають у відомстві.

Також Міністерство закордонних справ Польщі не визнає результатів виборів до Держдуми, проведених у Криму. Згідно із заявою відомства, півострів, відповідно до міжнародного права, належить Україні.

“Збереження суверенітету і територіальної цілісності України є ключовою умовою для мирного врегулювання російсько-українського конфлікту. В цьому контексті, вибір депутатів з окупованих територій ставить під сумнів легітимність самих виборів”, – зазначає МЗС Польщі.

Британія і Польща не визнають російські вибори в Криму