Брехня шкодить здоров’ю

Брехня шкодить здоров'ю Поштівка
9 Листопада 2016, 12:26

Американські вчені з’ясували, що люди, які часто обманюють, прирікають свій організм на постійні хвороби, які можуть проявлятися підряд.

Відбувається це через те, що організм брехуна піддається постійним стресам. Брехунові доводиться завжди контролювати те, що він сказав і перевіряти, чи не суперечить нова інформація озвученій раніше. Крім того, брехун постійно знаходиться в страху, що його викриють. Сильний емоційний стрес в кінцевому підсумку може призвести до цілком реальних фізичних захворювань.

Для того, щоб підтвердити свою теорію, вчені покликали добровольців і розділили їх на дві групи. Протягом 10 тижнів перша говорила тільки правду, другій групі дозволялося брехати тоді, коли цього захочуть самі учасники експерименту. В кінці 10-го тижня всіх учасників оглянули лікарі. З’ясувалося, що люди, які віддають перевагу говорити правду, були значно здоровіші фізично і психологічно, ніж «брехуни» з другої групи. Деякі члени першої групи відзначили, що у них пройшли постійний біль в горлі і мігрень.

Вчені відзначили, що постійна брехня може сильно вдарити не тільки по психологічному і фізичному здоров’ю, але і по саооцінці людини.

Брехня шкодить здоров’ю