Болград отримав техніку для створення дахів з очерету

Болград отримав техніку для створення дахів з очерету Поштівка image 1
17 Грудня 2016, 11:21

Райцентр Болград на півдні Одеської області в рамках міжнародного проекту отримав нову техніку для створення дахів з очерету.

В рамках українсько-литовського проекту, який реалізовує громадська організація “Нове покоління”, Болград отримав мотокосарки-сноповязалку.

За допомогою цього агрегату взимку будуть косити очерет. В інший час року техніку планується використовувати на великих об’єктах, наприклад, на стадіоні.

Мотокосарки-сноповязалка допоможе болградцам втілити в життя проект, що передбачає відродження стародавнього ремесла – виготовлення очеретяної покрівлі.

Два представника Болграда вже пройшли навчання в Литві і готові продовжити цю роботу в Україні, ділячись з охочими освоїти технологію будівництва дахів з очерету.

Отриманий агрегат вже зібрали і найближчим часом планують провести тестування на землі.

У січні наступного року в Болград мають приїхати фахівці з Литви, разом з якими буде проведено покіс очерету.

Нагадаємо, болградские активісти втілюють в життя спільний проект “Сприяння розвитку підприємництва у сільських місцевостях Одеської області”, що фінансується МЗС Литовської республіки в рамках Програми “Розвиток співпраці і демократії”.

На думку експертів, втілення цього проекту не тільки поліпшить екосистему, а й відкриє нові перспективи для створення робочих місць та покращення інфраструктури.

Джерело:

http://trassae95.com