Бойовики застрелили російського офіцера, щоб не ходити в розвідку

Бойовики застрелили російського офіцера, щоб не ходити в розвідку Поштівка
5 Серпня 2016, 16:22

Бійці незаконного збройного формування в окупованій Макіївці аби не вести розвідку боєм на території, що перебуває під вогневим контролем сил АТО, застрелили начальника розвідки полку, кадрового офіцера Збройних Сил РФ. Про це інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони України, повідомляє Укрінформ.

«4 серпня ц.р. військовослужбовці розвідувальної роти 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка) 1 АК відмовились виконувати бойовий наказ щодо ведення розвідки боєм на ділянці місцевості, яка знаходиться під повним вогневим контролем сил АТО та, у відповідь на погрози розстрілу на місці, застрелили начальника розвідки полку, кадрового офіцера ЗС РФ», – йдеться в повідомленні.

Зазначається також, що за день до цього бійці НЗФ, що воюють в тимчасово окупованому Луганську, напилися перед перевіркою бойових позицій зі штабу бригади. Керівництво арештувало бойовиків на підпитку.

«3 серпня ц.р. військовослужбовці 2 стрілецького батальйону 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2 АК навмисно зловживали спиртними напоями на бойових позиціях перед прибуттям перевірки зі штабу бригади. Прогнозований арешт зазначеної групи збільшив і без того значний некомплект особового складу на передовій», – підкреслили в ГУР.

Бойовики застрелили російського офіцера, щоб не ходити в розвідку