Білий дім офіційно призначив нового посла США в Україні

Білий дім офіційно призначив нового посла США в Україні Поштівка image 2Марі Йованович
19 Травня 2016, 09:44

Президент Сполучених Штатів Барак Обама оголосив про намір здійснити ряд кадрових призначень. Як офіційно повідомив в середу ввечері Білий дім, Марі Йованович була призначена на посаду Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні, передає Укрінформ.

“Радий зазначити, що ці досвідчені та віддані особи вирішили служити нашій країні. Я з нетерпінням чекаю роботи з ними”, – наголосив з цього приводу американський президент.

У короткій біографічній довідці по Марі Йованович зазначається, що вона закінчила Національний військовий коледж та Прінстонський університет. З 1986 року працює кадровим дипломатом. На початку кар’єри обіймала ряд посад в Державному департаменті США. З 2001 по 2004 рр. Йованович була заступником глави Місії США в Києві. У період з 2005 по 2008 рр. працювала американським послом у Киргизстані, з 2008 по 2011-й – у Вірменії.

Крім того, в Білому домі підтвердили, що нинішній посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, якого поміняє Йованович, призначений на аналогічну посаду в Грецію.

Білий дім офіційно призначив нового посла США в Україні