Більше половини багатоповерхівок Балаклії пошкоджені і потребують ремонту

6 Квітня 2017, 16:27

Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко заявив, що більше половини житлових будинків Балаклії потребують відновлення.

Про це він повідомив на брифінгу в ДСНС, передає прес-служба Мінрегіону.

Зубко повідомив, що на сьогоднішній день, 10 населених пунктів Балаклії вже розміновано і більше 10 тисяч боєприпасів вже знешкоджені.

“З 220 багатоповерхових будинків в місті Балаклія – 117 пошкоджені і підлягають відновленню, з будинків індивідуального сектора – постраждали понад 503, а також 2 дитячих садки, 2 школи, 1 лікарня й 1 бібліотека. Уряд виділив з резервного фонду 20,6 млн гривень по лінії ДСНС для очищення території від вибухонебезпечних предметів. А також понад 100 млн гривень Харківської облдержадміністрації для проведення відновлювальних робіт. Зараз 16 областей надали будівельні матеріали і більше 20 будівельних компаній сьогодні працюють по відновленню житлового сектору, по кожному об’єкту розроблені плани відновлення”, – сказав міністр.

Нагадаємо, в результаті очищення від вибухонебезпечних предметів в Балаклії 10-кілометрова зона забруднення звужена до 1 км.

Джерело:

РБК Україна