Батько-засновник євро прогнозує крах валюти Євросоюзу

Батько-засновник євро прогнозує крах валюти Євросоюзу Поштівка
17 Жовтня 2016, 15:15

Колишній головний економіст ЄЦБ, один з батьків-засновників євро професор Отмар Іссінг прогнозує крах валюти Європейського союзу. Про це сказано в статті “Проект євро на слизькому шляху до колапсу” у виданні Daily Telegraph, передає РБК-Україна.

 Так, на його думку, весь проект євро в його нинішній формі непрацездатний і неспроможний. За словами Іссинга, єдина європейська валюта являє собою проект не економічний, а політичний.

“Тріумф політики над економікою є фатальним пороком, органічно уплетеним в тканину валютного союзу з моменту його утворення… В один прекрасний день цей картковий будиночок звалиться”, – пророкує економіст.

“У кращому випадку… ЄЦБ буде кожен раз сяк-так виходити, насилу намагаючись впоратися то з однією кризою, то з іншою – до тих пір, поки не настане повний колапс”, – цитує Daily Telegraph слова професора.

Нагадаємо, лауреат Нобелівської премії з економіки Джозеф Стігліц передбачає, що в найближчі роки єврозона може розколотися на північну і південну частини в результаті недостатньої рішучості і солідарності країн-членів.

Батько-засновник євро прогнозує крах валюти Євросоюзу