Байкеру Хірургу пропонують очолити гей-спілку Росії, бо в нього правильна політична орієнтація

Байкеру Хірургу пропонують очолити гей-спілку Росії, бо в нього правильна політична орієнтація ПоштівкаЗаслуги "Хірурга" Залдостанова нарешті оцінили
23 Травня 2016, 12:30

«Мені здається, що таке явище як гомосексуалізм (як, до речі кажучи, і корупція) може мати різну природу – може бути компрадорським, але може бути і патріотичним. І ми, як держава, як цивілізація, допустили фундаментальну помилку, фактично без бою здавши гомосексуальний дискурс», – написав у передмові до однієї з книг російський шовініст Олександр Дугін, повідомляє «Rufabula».

«Сьогодні ми повинні підтримувати патріотичний гомосексуалізм, протиставляючи його європейської содомії. Таким чином ми відберемо у західних пропагандистів ще один козир», – вважає Дугін.

Він вважає, що патріотичний гей-рух в Росії може очолити байкер Хірург (Олександр Залдостанов): «Якщо ви запитаєте мене, кого я бачу лідером патріотичного гей-руху, то я б відзначив байкера Хірурга. В цілому, його поведінка однозначно вказує на його політичну орієнтацію. Вона сьогодні важливіша, ніж орієнтація сексуальна, а в його випадку вони збігаються».