«АвтоКрАЗ» поставив Міністерству оборони України несправну військову техніку

«АвтоКрАЗ» поставив Міністерству оборони України несправну військову техніку ПоштівкаСтанції радіоелектронної боротьби на шасі КрАЗ-63221. Фото з сайту ПАТ «АвтоКрАЗ»
14 Грудня 2016, 14:54

Міністерству оборони України поставили несправну військову техніку на майже 3,5 млн грн, що призначалася для експлуатації в зоні АТО – розпочато кримінальне провадження

Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України встановлено факт поставки несправної військової техніки на суму майже 3,5 млн гривень, що призначалася для експлуатації в зоні проведення антитерористичної операції.

Установлено, що у квітні 2015 року між Міністерством оборони України та ПАТ «АвтоКрАЗ» укладено договори на поставку військової техніки, зокрема автомобіля підвищеної прохідності КрАЗ-63221-02, автомобіля–тягача сідельного підвищеної прохідності КрАЗ-64446-02 з напівпричепом ВАРЗ-НПВ-6009.

При прийманні вищевказаної техніки, військове представництво Міноборони України, належним чином не перевірили її якість та прийняли товар у несправному стані. У зв’язку з чим, військова частина не мала можливості використовувати поставлені автомобілі за призначенням.

За вказаним фактом, військовою прокуратурою Дарницького гарнізону, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Досудове розслідування здійснюватиме Кременчуцький відділ Головного Управління Нацполіції в Полтавській області. Процесуальне керівництво доручено військовій прокуратурі Полтавського гарнізону.

У випадку встановлення причетності до вказаного злочину військових службових осіб, кваліфікація буде змінена на ст.425 КК України (недбале ставлення до військової служби), а досудове розслідування здійснюватиметься слідчими військової прокуратури Полтавського гарнізону.

Джерело:

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

«АвтоКрАЗ» поставив Міністерству оборони України несправну військову техніку