Авіакомпанія Коломойского “МАУ” подала в суд на Мининфраструктуры через Ryanair

Ігор Коломойський
26 Липня 2017, 09:41

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Мінінфраструктури і компанія Ryanair отримали ряд судових позовів від компанії Ігоря Коломойського “Міжнародні авіалінії України”.

Про це Омелян написав в Facebook.

“… вчора отримав ряд судових позовів МАУ, суть яких наступна: 1. Скасувати контракт Раянейр з аеропортом Львова. 2. Заборонити Міністерству надавати сприяння Раянейр в Україні. і”, – написав Омелян.

“Ну, і вишенька на торті, через можливий захід Раянейр в Україну, компанія МАУ була змушена знизити ціни і завдала собі збитків. Тому, “національна” авіакомпанія просить суд, щоб Міністерство інфраструктури компенсувало їм десятки мільйони гривень втрат”, – написав Омелян.

Він пообіцяв, що авіаційні “лоукости” і Ryanair в Україні будуть. Також Омелян заявив, що головною причиною важкого приходу Ryanair в Україні є олігархи.

“Моя відповідь одна: наші олігархи не життєздатні в ринкових умовах і бояться будь-яких навіть натяків на вільну конкуренцію”, – вважає Омелян.

“Міжнародні авіалінії України використовують всі можливості, щоб заблокувати захід лоу-костів в державу і дати можливість літати українцям в десятки разів дешевше по Європі і світі, збільшити потік туристів в Україну в рази”, – заявив Омелян.

Авіакомпанія Коломойского “МАУ” подала в суд на Мининфраструктуры через Ryanair