Астрологи визначили кращих чоловіків за знаком Зодіаку

Чому чоловіки і жінки зраджують один одному Поштівка
25 Серпня 2018, 23:43

За допомогою астрологів спробуємо розібратися, чоловіки яких знаків Зодіаку можуть стати відмінними чоловіками, і сімейне життя з ними буде довгим і щасливим.

Астрологи допомогають дізнатися якою є глибинна сутність чоловіка, на що він здатний, і чи здатний він, взагалі, до сімейного життя – у цьомк допоможе характеристика знака Зодіаку вашого обранця.

Перш, ніж вступати в шлюб, було б непогано з’ясувати, що собою являє майбутній чоловік. Чоловіки яких знаків Зодіаку можуть стати відмінними чоловіками, і сімейне життя з ними буде довгим і щасливим. І чоловіки, яких знаків зовсім не пристосовані до сімейного життя або ж будуть вести себе егоїстично і непередбачувано. Це не означає, що за них не варто йти заміж. Просто потрібно знати – що вас чекає попереду. Зауважимо, що чоловіки деяких знаків не пристосовані до сімейного життя в традиційному його розумінні, але можуть бути хорошими чоловіками в сім’ях без консервативного укладу.

Овен

Покровитель цього знака Зодіаку, бог війни Марс наділив чоловіків, представників цього знака енергійною та войовничої натурою. У цього Зодіаку природжені задатки лідера і вождя, але для сімейного життя це не найкращі якості.

Овни запальні, дуже швидко впадають в лють з приводів, які зовсім не вимагають таких яскравих емоцій, до того ж, ревниві. Букет цих негативних для сімейного життя якостей характеру буде не повним, якщо не згадати про незвичайнц упертість чоловіків цього знака.

У них на будь-які речі і події існує дві точки зору, одна – своя, інша – неправильна. “Упертий, як баран” – саме про цей знак Зодіаку.

Але слід врахувати, що і в любові проявляється пристрасна натура Овна – вони і люблять так само пристрасно, як роблять все у своєму житті.

За певних умов, навіть такий шалений і незламний Овен, може стати відмінним чоловіком. Розумна дружина ніколи не буде сперечатися з упертим Овном. Вона, або зовні буде погоджуватися в усьому з чоловіком, непомітно повертаючи все в свою сторону, або зможе передати свої думки і наміри супутнику так, що він прийме їх за свої. Тобто, в даному випадку спрацьовує принцип “чоловік – голова, жінка – шия, куди хочу, туди і поверну”.

Не зустрічаючи заперечень або незгоди з будь-якого приводу з боку дружини, Овен стане хорошим чоловіком.

Телець

Самий відповідний знак для вибору чоловіка. Якщо ви бажаєте створити традиційну міцну сім’ю, з міцними сімейними засадами, то Телець найкращий знак в якості чоловіка. Відмінні риси: миролюбність і терпіння, м’якість і ніжність, вірність і постійність, впевненість в собі і своїх силах.

Телець не буде дратуватися і істерити через дрібниці, спокійно буде переносити всі емоційні сплески дружини, спробує залагодити будь-які сімейні конфлікти світом. Крім того, вони дуже наполегливі в досягненні поставлених цілей, тому, найчастіше, успішні в професійній сфері. Але майбутній дружині потрібно врахувати, що терпіння Тельців не безмежне, коли чаша його терпіння переповниться, людина цього знаку з ласкавого “теляти” може перетвориться в розгніваного “бика”, що змітає все на своєму шляху.

Близнюки

Дуже приємні люди, і захопитися Близнюками дуже легко, вони контактні і чарівні. Але деякі риси їхнього характеру можуть стати неприємним відкриттям для дружини під час сімейного життя.

Близнюки дуже часто змінюють свою думку, і, якщо в незначних питаннях або ситуаціях на це можна не звертати увагу, то мінливість в відповідальних рішеннях може серйозно напружувати дружину.

Близнюки схильні до мінливості в настрої, то їх переповнює нестримна радість, то вони, незрозуміло чому, впадають в меланхолію, така “грайливість” настрою чоловіка, може дратувати. Чоловіки цього знака не вважають чимось неможливим піти на обман, в тому числі і в любовних відносинах, тобто, зрадити. Якщо Близнюки щось задумають, вони постараються домогтися свого, не дивлячись, ні на що, для них вираз “мета виправдовує засоби”, майже девіз їхнього життя.

Якщо дружина не буде звертати особливої ​​уваги на мінливість настрою свого чоловіка, підказувати які рішення потрібно прийняти в тих чи інших ситуаціях, то сімейне життя з Близнюками стає цілком прийнятним. З обманами і зрадами чоловіка, звичайно, складніше, але дружина що  вміє прощати може все перетворити на свою користь.

Рак

Турботливий чоловік і батько, дуже підходящий кандидат в чоловіки. Сімейний знак, він буде не тільки хорошим, уважним чоловіком, але і прекрасним батьком, в цьому знаку дуже розвинені батьківські інстинкти.

Раки, дуже емоційні люди, але свої емоції вони не виливають на оточуючих, а ховають глибоко всередині (особливо негативні), тому що, радіти Раки вміють, як ніхто і щедро діляться своєю радістю з близькими людьми. Значить, в шлюбі представник цього знака не буде виливати свої неприємності і поганий настрій на дружину, а постарається, як справжній чоловік, вирішити все сам. Зате успіхами і радощами він не забуде поділитися з коханою жінкою.

В профессійній сфері, Раки – лідери, їх відрізняють такі якості, як завзятість, терпіння, прагнення досягти поставленої мети.

Є один нюанс в характері Раків, який потрібно враховувати майбутній дружині: чоловіки цього знаку дуже вразливі, особливо важко вони переживають рани, завдані близькою людиною.

Терези

Приємні і доброзичливі люди. Вони послідовні в своїх вчинках, не люблять конфліктувати, а тим більше лаятися і скандалити, і будь-який конфлікт намагаються вирішити миром, що дуже важливо в сімейному житті.

Вони мають дуже розвинутий інтелект, але в деяких питаннях можуть бути злегка наївні. Щоб прийняти якесь рішення Терезам потрібно більше часу, ніж іншим знакам, але прийнявши, вони вже не змінять його – це потрібно врахувати майбутній дружині.

В роботі Терези дуже активні і послідовні, але іноді можуть уповільнювати свою активність. Це не лінь, таким чином Ваги відновлюють свої сили, щоб після нетривалого відпочинку, знову взятися за роботу. У Терезів дуже розвинене почуття естетичних і духовних цінностей – дружба, а особливо любов, дуже важливі в їх житті. Якщо Терези, іноді після довгого періоду залицяння, вибирають собі супутницю життя, то можна бути впевненим, що це назавжди.

Скорпіон

Це найпотужніший і, в той же час, найскладніший знак Зодіаку, за своєю духовною суттю. Жити з ним, це майже те ж саме, що жити на вулкані, не знаєш, коли він прокинеться, і яких бід може накоїти.

Скорпіони найчастіше дуже розумні, талановиті в багатьох сферах, дуже амбітні і завжди намагаються добитися великих висот у професійній сфері, дуже часто забуваючи при цьому про сім’ю і дружині. Вони дуже стримані і завжди приховують свої емоції, навіть близька людина найчастіше не знає, що таїться під стриманістю цього знака.

Всі почуття Скорпіона заховані глибоко всередині, і навіть дружина що багато років живе з цим чоловіком, ніколи до кінця не зрозуміє Скорпіона. В душі Скорпіона постійно борються дві потужні сили, любов до влади і влада любові.

Жити з таким чоловіком, надзвичайно важко через втому від постійного очікування якихось негативних емоцій з його боку, хоча в повсякденному житті це спокійний і незворушний чоловік, І тим не менше, Скорпіон може бути чудовим чоловіком, але не для будь-якої жінки.

Жінка, яка відчуває Скорпіона на інтуїтивному рівні, налаштована з ним на одну хвилю, яка вміє заспокоїти бурю його емоцій, що  іноді проривається, прекрасно зживеться зі Скорпіоном. Тим більше, що, коли Скорпіони знаходять свою справжню любов, вони бувають палкими, пристрасними коханцями і відданими чоловіками.

Стрілець

Це найволелюбніший і знак, який прагне все в житті випробувати. Він має власну філософією в житті, і важливу роль в цій філософії займають подорожі і пригоди. Стрільці не люблять сидіти на одному місці, обростаючи матеріальними цінностями і поступово підвищуючи своє фінансове благополуччя. Це не означає, що Стрільці невдахи і не цінують життєві задоволення.

Вони всього можуть домогтися – цікавої роботи, розкішного житла, будь-яких життєвих благ, якщо захочуть і будуть до цього прагнути. Але вони непосиди по життю і їх важко утримати в домашньому сімейному колі, любов до незвіданого і непізнаного завжди буде штовхати їх на якісь пригодницькі авантюри. А змінити Стрільця в його жадобі до пригод абсолютно неможливо, все традиційне і консервативне їх відштовхує.

Спокійній і домашній жінці буде важко співіснувати з енергійним Стрільцем. Стрілець може стати прекрасним чоловіком для жінки, такої ж нестримної, як і її чоловік, і навіть необов’язково їй бути однакового з ним знака Зодіаку. А з часом, вгамувавши свою спрагу нових вражень, вони так само енергійно збудують своє повсякденне життя і, швидше за все, доб’ються і в звичайному житті хороших кар’єрних і матеріальних результатів. Головне, не зв’язувати Стрільцю крила і разом з ним насолоджуватися спільним, але дещо незвичним для багатьох інших пар, життям.

Козеріг

Є два типи Козерогів, обидва відповідні чоловіки – гірські і домашні Козероги. Перші дуже амбітні, прагнуть досягти “гірських” вершин в кар’єрі, другі – задовольняються тим, що мають, але дуже дбайливо і ревно охороняють все те, чим володіють, і до речі, цього буває не так уже й мало.

Там, де гірські Козероги чогось доб’ються своєю стрімкістю і напором, домашні – отримають ті ж результати, проявивши наполегливість і завзятість. Той і інший тип Козерогів – хороші чоловіки, так як володіють якостями, корисними не тільки для сімейного життя, вони, взагалі, спокійні і приємні в спілкуванні люди.

Козероги практичні, уважно ставляться до дрібниць, дуже цінують сім’ю і домашній затишок. Схилити на зраду Козерогів дуже важко, так як, все досягнуте ними в житті, в тому числі і міцний шлюб, вони цінують більше, ніж неясні майбутні перспективи.

Тяга до пригод у чоловіків цього знаку повністю відсутня.

Є один недолік в характері Козерогів, якщо тільки його можна назвати недоліком, багато представників цього знака – трудоголіки, що іноді заважає їм приділяти належну увагу родині. І дружині потрібно постаратися допомогти чоловікові знайти баланс між роботою і сімейним життям. До речі, Козероги легко піддаються впливу, але тільки коханої, дорогої їм людини, або того, хто викликає у них повагу.

Риби

Природне бажання у всьому допомогти близьким людям – відмінна риса цього знака.

Риб можна назвати занадто товариськими людьми, але вони не похмурі меланхоліки, просто вони не люблять занадто широке коло спілкування. Дуже комфортно чоловіки цього знака відчувають себе в суспільстві близьких людей, тут вони, як “риба у воді”.

Важливі для сімейного життя риси характеру: не конфліктні, в стосунках завжди намагаються згладити гострі кути, можуть довго вагатися, щоб прийняти якесь рішення. Риб може підштовхнути до остаточного рішення близька людина. Тобто, дружина може завжди направити думки чоловіка цього знаку до прийняття потрібного їй рішення.

Риби дуже амбітні і намагаються домогтися висот у професійній сфері, але, як дуже люблять і духовно чутливі натури, вони завжди готові принести свої амбіції в жертву коханій людині.

Інші знаки Зодіаку можуть бути як хорошими чоловіками, так і дуже посередніми

Решта знаків Зодіаку можуть бути як хорошими чоловіками, так і дуже посередніми. Все залежить від того наскільки сильні в них негативні і позитивні риси характеру, притаманні даному знаку. Але багато в стосунках в родині залежить від жінки. Чоловік будь-якого знака Зодіаку може проявляти під впливом дружини (позитивним або негативним), свої кращі або гірші якості.

Любі жінки, враховуйте зодіакальні риси характеру ваших улюблених чоловіків і відповідно до них, вибудовуйте свою сімейну політику. Не забувайте про те, що без щирої любові ваш союз навряд чи проіснує тривалий час. Ви повинні бути впевнені у своєму партнері і в тому, що ваш вибір ідеальний. Покажіть свою турботу і довіру, працюйте над відносинами разом, і тоді вас чекає прекрасне спільне майбутнє. Бажаємо вам щастя!