Археологи знайшли руїни замку Короля Артура в Тінтагель

Археологи знайшли руїни замку Короля Артура в Тінтагель Поштівка
5 Серпня 2016, 14:35

Британські археологи під час розкопок на території мису Тінтагель в графстві Корнуолл натрапили на руїни ймовірного замку Короля Артура, повідомляє англійський новинний сайт independent.co.uk.

У наукових та дослідницьких колах вже точаться активні суперечки, щодо легендарного Короля Артура, який згідно із середньовічною традицією був зачатий саме в замку Тінтагель. Днями археологи Великобританії натрапили на руїни цегляної стіни метрової товщини, яка гіпотетично могла бути резиденцією найзнаменитішого лицаря Об’єднаного Королівства.

Про походження і в цілому про існування Короля Артура донині багато дискутують історики і дослідники англійського фольклору. Деякі вважають, що його такої людини насправді не існувало, а він є лише збірним образом деяких британських героїв Середньовіччя. Але в результаті недавньої знахідки археологів, обговорення поновляться з новою силою – адже саме в Тінтагель, згідно з легендою, королем бриттів Утерем Пендрагоном і леді Ігрейною, дружиною місцевого правителя замку герцога Корнуелла, був зачатий Король Артур.

Cikavosti.com

Археологи знайшли руїни замку Короля Артура в Тінтагель