Антидопінгове агентство США закликало відсторонити Росію від усіх змагань

Антидопінгове агентство США закликало відсторонити Росію від усіх змагань Поштівка
27 Травня 2016, 16:17

Президент антидопінгового агентства США (USADA) Тревіс Тайгарт написав у своїй колонці в The New York Times, що підтримує повне відсторонення російських спортсменів від всіх міжнародних змагань.

Президент антидопінгового агентства США (USADA) Тревіс Тайгарт написав у своїй колонці в The New York Times, що підтримує повне відсторонення російських спортсменів від всіх міжнародних змагань.

Тревіс Тайгарт вважає, що Росія повинна надати гарантії співпраці з Річардом Маклареном, який очолює комісію Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) з розслідування випадків використання заборонених препаратів російськими спортсменами.

«Росія не може розраховувати на змагання, якщо відмовляється надавати повний доступ співробітникам антидопінгової комісії до спортсменів», – додав президент USADA.

Нагадаємо, 12 травня 2016 року екс-керівник московської антидопінгової лабораторії Григорій Родченков звинуватив кількох російських чемпіонів, які здобули золото під час Олімпіади-2014 у Сочі, у вживанні допінгу. Григорій Родченков назвав конкретні імена, а також розповів, як саме російські чиновники зуміли замінювати проби із вмістом допінгу на чисті проби.

На підставі результатів розслідування МОК може повністю відсторонити російських спортсменів від участі в Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро (5-21 серпня).

Російські легкоатлети наразі відсторонені від міжнародних змагань після того, як у листопаді 2015 року WADA оприлюднило доповідь про те, що голова московської лабораторії WADA Григорій Родченков віддав наказ знищити 1417 позитивних допінг-проб російських атлетів.

Антидопінгове агентство США закликало відсторонити Росію від усіх змагань