Антон Шевцов розповів, що думає про ЗМІ і з ким буде судитися

Антон Шевцов розповів, що думає про ЗМІ і з ким буде судитися Поштівка
27 Травня 2016, 10:25

Колишній керівник Вінницької обласної поліції Антон Шевцов не хоче спілкуватися з журналістами і буде добиватися через суд спростування інформації, яка була опублікована в ЗМІ. Про це підполковник поліції написав на  своїй сторінці в соціальній мережі, повідомляє сайт «I like news».

«В даний час дуже багато представників ЗМІ шукають зустрічі і хочуть про щось поспілкуватися. Після тїєї істерії, яка була піднята проти мене і моєї сім’ї, я ставлюся до ЗМІ дуже насторожено. Та й виховання, і так само 17 років служби в органах внутрішніх справ України, не дозволяють гудити і огульно звинувачувати всіх і вся, як зараз заведено у наших «громадських активістів» і всяких журналістів, – написав Шевцов. – Отож, 17 травня 2016 року кримінальне провадження за ст. 111 ККУ відносно мене припинено за відсутністю складу злочину. В ході досудового слідства було допитано всіх кого тільки можна було допитати, проведено експертизу відеоролику про парад Перемоги в Севастополі, фото з боксером Валуєвим і так ділі. В цілому всесторонньо і об’єктивно».

Також колишній глава обласної поліції заявив, що відповість на питання журналістів, про те «як це було». Але не всі представники ЗМІ зможуть поспілкуватися з Антоном Шевцовим, оскільки він буде обирати «пристойні засоби масової інформації».

«Можу поки що сказати одне: буду добиватися через суди спростування цієї жахливої брехні, які так смакували всі ЗМІ, окремі громадяни і посадові особи в правоохоронних органах, – повідомив підполковник міліції. Що стосується причин та мотивів, які підштовхнули деяких співробітників СБУ зшити відносно мене справу, а також інших чиновників і злочинців, які злякалися мене як керівника поліції регіону, поговоримо окремо. Виберу більш-менш пристойні ЗМІ і дам інтерв’ю про те, як це було. Ну і хочу, звісно, дізнатися: як я був звільнений з поліції, які і хто проводив відносно мене службові розслідування, чим вони закінчилися, де моя трудова книжка і так далі.  Діда привітав з Днем Великої Перемоги. Шкода, що в цей день не міг бути з ним, ще не було закрито справу».

Антон Шевцов розповів, що думає про ЗМІ і з ким буде судитися