Анастасія Приходько відмовилася від пісні “Мамо”

Анастасія Приходько відмовилася від пісні "Мамо" ПоштівкаАнастасія Приходько
27 Квітня 2016, 17:20

Співачка зізналася, що не в силах видавати фальшиві емоції

Співачка Анастасія Приходько на сторінці в Facebook зробила несподівану заяву. Приходько офіційно відмовилася від пісні “Мамо”, з якою представляла Росію на Євробаченні в 2009 році. Анастасія зізналася, що не в силах видавати фальшиві емоції, тому виключила композицію зі свого репертуару.

Дорогі мої друзі,хочу подякувати Вам за підтримку мого нового існування, за те як тепло ви сприйняли мої пісні, мою музику! Я все буду робити для того, щоб народитися в Україні як співачка, я все почала з початку, всі знають що мій шлях розпочався саме з Росії і як співачка я народилася саме там! І всі дізналися що я є))) Але, мені всі добре знають від Росії нічого не треба, ні слави, ні визнання, і головне що вони кажуть що ” наша”! Ні я Українка, моє прізвище Приходько! І коли я вперше у житті заспівала власні пісні, я зрозуміла що я можу достукатися до Ваших сердець саме моїм баченням світу у текстах. Ви дали мені нове життя своїми оплесками, і коли на біс я заспівала власну пісню ” А там” я зрозуміла що я можу як мала дитини ходити сама без підтримки, і цих емоцій я Вам не передам, я вдячна Вам за це!

І відтепер я офіційно відмовляюсь від пісні ” Мамо”! Я більше її не співатиму на своїх виступах! І саме я зрозуміла це на концерті у Кузнецовську , я просто її викреслила коли складала програму,чому? Тому що я представляла с цією піснею Росію, і для мене ця пісня загублена на завжди, я її більше не відчуваю не розумію, а обманювати Вас і видавати фальшиві емоції не можу!!! Я хочу народитись як співачка в Україні, тому мені зараз дуже потрібна Ваша підтримка! Все що я роблю , роблю для Вас! Дякую що ви у мене є! Щиро і назавжди Ваша Анастасія Українка Приходько!