Американські гвинтівки M-16 виготовлятимуть в Україні

4 Січня 2017, 10:06

Державний концерн “Укроборонпром”, що об’єднує головні підприємства оборонно-промислового комплексу країни, спільно з американською компанією Aeroscraft налагодить виробництво в Україні американської гвинтівки M-16.

Про це повідомив заступник гендиректора концерну Сергій Коробов.

“У нас є пілотний проект виробництва гвинтівок М-16 на території України. Сподіваюся, в дуже короткий період ми перейдемо до його практичної реалізації. І зараз підписуємо всі необхідні для цього документи”, – сказав він.

Директор компанії Aeroscraft Ігор Пастернак і керівництво концерну підписали меморандум, за яким Aeroscraft надасть “Укроборонпрому” ліцензію від американського уряду на виробництво стрілецького озброєння. За словами Пастернака, ліцензія була надана компанії Aeroscraft урядом США наприкінці 2016 року.

Як зазначили представники концерну, на перших етапах виробництво американських гвинтівок планується для внутрішнього ринку.

Як повідомлялося, у жовтні державна компанія “Укроборонсервіс”, яка входить до складу “Укроборонпрому”, і словацька компанія Grand Power S. R. O. підписали договір про спільне виробництво стрілецької зброї в Україні. Зокрема, сторони домовилися про виробництво пістолетів K100 і пістолетів-кулеметів K105.

Джерело:

Експрес