Американська компанія HOK представила готель, що літає

Американська компанія HOK представила готель, що літає Поштівка
26 Серпня 2016, 15:57

Фіналіст престижної премії Radical Innovation Awards, компанія НОК, представила концепцію футуристичного готелю. Особливістю проекту стала його здатність літати. Основна ідея – це можливість побувати практично в будь-якому місці на Землі, не позбавляючи себе при цьому комфорту.

Мобільний готель має форму еліпса. Складається з двох модулів. Driftcraft в 205 квадратних футів – це зручна спальня. Другий блок, “Оазис”, площею 2500 квадратних футів, виконує роль дворика.

Для будівництва використані високоякісні надлегкі полімерні матеріали. Номери мають яйцеподібної форму з напівпрозорими стінами. Їх використання дозволяє оглядати простір на 360 градусів. Працювати вони можуть як автономно, так і разом.

На конференції представник НОК сказав, що, працюючи над цим проектом, вони керувалися бажанням людини подорожувати, пізнавати світ і себе.

Незважаючи на футуристичний дизайн, команда офісу в Торонто вважає, що готелі-безпілотники будуть доступні для комерційного використання вже в найближчі 5 років.

5 жовтня в New Museum, Нью-Йорк, відбудеться фінал конкурсу Radical Innovation Awards. Переможець отримає 10 000 доларів для розвитку концепції свого винаходу.

Американська компанія HOK представила готель, що літає