Airbus представив концепт літаючого таксі

Airbus представив концепт літаючого таксі Поштівка
24 Жовтня 2016, 14:12

Авіабудівний концерн Airbus представив концепт перспективного аеротаксі – легкого літального апарату, який буде використовуватися для пасажирських перевезень у містах. Розробка таксі ведеться в рамках проекту Vahana. Повнорозмірний варіант апарата буде готовий вже до кінця 2017 року, повідомляє DT.UA.

Аеротаксі буде виконано за схемою конвертоплана з переднім і заднім крилами, що повертаються. На консолях кожного крила будуть розміщені по два електромотора з повітряними гвинтами. Літальний апарат буде безпілотним. Передбачається, що Vahana буде перевозити або одного пасажира, або який-небудь вантаж.

Апарат буде обладнаний системою ухилення від зіткнення з перешкодами та іншими літальними апаратами. Виконувати польоти аеротаксі буде строго за заздалегідь визначеними маршрутами, трохи відхиляючись від них тільки у випадку, якщо потрібно уникнути зіткнення.

Раніше повідомлялося про те, що Airbus отримав патент на модульну кабіну, в якій пасажири зможутьрозміститися ще до подачі літака на посадкову смугу. Ця кабіна буде встановлена на основну частину літака за допомогою крана після того, як попередній модуль буде з нього знято. Це повинно скоротити час підготовки літака до польоту і дозволить розмістити більше пасажирів на борту.

Airbus представив концепт літаючого таксі