Аграмунт звинуватив українців в організації гонінь проти нього

АграмунтПедро Аграмунт
30 Червня 2017, 21:06

Скандальний президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт у своїй першій заяві після того, як 158 членів ПАРЄ підписали пропозицію про його відставку, заявив, що став «жертвою через своє бажання до діалогу» і що кампанію проти нього очолили українці.

«Моя позиція щодо Росії та Сирії така ж, як і президента Франції Еммануеля Макрона», — написав Аграмунт, додавши, що його «місія» до Сирії була мотивована «підходом відкритості та миру», – йдеться у заяві Аграмунта.

«На жаль, через кілька днів після мого візиту в Сирію відбулася хімічна атака, після чого я негайно і рішуче засудив тих, хто був відповідальний за напади», — підкреслив Аграмунт.

«Нещодавні заяви президента Франції Еммануеля Макрона у Figaro та Guardian демонструють, що його позиція щодо сирійської кризи не відрізняється від моєї. Інші лідери у всьому світі також заявили, що обов’язково треба включати до діалогу всі сторони, включаючи нинішній сирійський уряд. Всі ці заяви віталися міжнародним співтовариством», — сказав він.

За його словами, «деякі» члени ПАРЄ скористалися обставинами, щоб розпочати кампанію проти нього.

«Ця кампанія, звичайно, велася українською делегацією, через національні інтереси стосовно Росії, а також соціалістів та крайніх лівих, з політичних і, отже, партійних причин, зокрема, для простого задоволення щоб знищити президента від партії ЄНП», — проголосив Агамунт.

«Політично, українські депутати з їхніми спрощеними гаслами, а також соціалістами та крайніми лівими зі своєю прихованою програмою, побачили прекрасну можливість напасти на мене, після моїх ініціатив до діалогу, щоб послабити мене та звести рахунки», — заявив він.

Раніше повідомлялося, що в ПАРЄ офіційно вимагають відставки Аграмунта через поїздку з росіянами.  Перед тим Аграмунт пояснив візит до Сирії: звинуватив ЗМІ та забув про російське фінансування.

Аграмунт звинуватив українців в організації гонінь проти нього