Агентура прокинулася: в Чехії розповіли про активізацію в країні спецслужб Кремля

Президент Чехії Мілош Земан був особливо дружнім дл Росії.Президент Чехії Мілош Земан був особливо дружнім дл Росії. Після окупації Криму, він піддав критиці західні економічні санкції відносно Росії, і заперечував, що Кремль надіслав свої війська на територію України.
13 Травня 2017, 18:45

У Чехії спостерігається значна активізація діяльності спецслужб РФ.

Про це розповів депутат чеського парламенту з фракції християнських демократів, заступник голови комітету з оборони, член комітету з безпеки Іван Габа.

За словами парламентарія, російські спецслужби використовують для досягнення своїх цілей окремих чеських політиків, посадових осіб і навіть організації.

“У нашому випадку посилення впливу РФ почалося коли ми почали брати участь у створенні європейської системи протиракетної оборони. І не забуваймо, що в Празі – величезне російське посольство”, – сказав Габа.

Кремлівські агенти найчастіше використовують для інформаційного впливу теми, які стосуються проблем міграції та антиросійських санкцій.

“Ми чітко бачили за останні два роки, як путінські лобісти намагалися тут вплинути на внутрішню політику і в яких напрямках – але це не спрацювало”, – резюмував депутат.

Як повідомлялося, раніше в Чехії суд постановив ліквідувати фейкове представництво бойовиків терористичної організації “ДНР”.

Агентура прокинулася: в Чехії розповіли про активізацію в країні спецслужб Кремля