500 жінок з Венесуели прорвалися в Колумбію за продуктами

500 жінок з Венесуели прорвалися в Колумбію за продуктами Поштівка
6 Липня 2016, 15:37

Близько 500 жінок з Венесуели прорвалися через кордон Колумбії в надії знайти в сусідній країні продукти, передає УНН.

За словами жінок, їх сім’ї страждають від недоїдання через гостру нестачу в Венесуелі продовольства і товарів першої необхідності.

Інцидент стався у венесуельському штаті Тачіра на заході країни, який знаходиться на кордоні з Колумбією.

За словами жінок, вони домовилися про зустріч на кордоні через мобільний додаток. Всі вони одяглися в біле і зібралися на мосту, який з’єднує венесуельське місто Урена з колумбійським містом Кукута.

Після цього жінки прорвалися через кордон, а через кілька годин повернулися до Венесуели, співаючи національний гімн своєї країни. Вони принесли з Колумбії рис, цукор, борошно, олію та інші продукти і товари першої необхідності.

Венесуела зараз переживає важку економічну кризу. Країна потрапила в залежність від імпорту продуктів харчування, ліків та інших товарів. Падіння цін на нафту призвело до того, що в країні спостерігається брак продуктів, ліків і предметів першої необхідності.

У країні закрилися майже 70% дрібних магазинів, що призвело до того що без роботи залишилися майже 15 тисяч осіб. У магазинах при появі дефіцитного товару часто вишиковуються величезні черги, також відзначаються випадки мародерства.

Опозиція Венесуели звинувачує президента Ніколаса Мадуро і його попередника Уго Чавеса в тому, що проведена ними політика привела до економічної кризи, яка загострилася через низькі ціни на нафту. Однак Н.Мадуро звинувачує бізнес-еліти країни в бойкоті економіки для досягнення своїх політичних цілей.

500 жінок з Венесуели прорвалися в Колумбію за продуктами