5 властивостей цибулі, про які ви не знали

22 Липня 2016, 14:15

Протягом довгих століть люди використовували цибулю для лікування чи не всіх типів захворювань. Цей їдкий овоч багатий сіркою, що дає йому чудові антибактеріальні та антисептичні властивості.

  1. Усуває неприємний запах ніг

Цибуля володіє потужними антигрибковими властивостями. Якщо ваші ноги видають неприємний запах, коли ви знімаєте взуття після довгого дня, цілком можливо, що у вас грибок. В цьому випадку натирайте ступні цибулею протягом десяти хвилин, а потім прополощіть ноги в теплій воді. Повторюйте цей цикл три рази в день. Запах піде буквально за два-три дні.

  1. Загоює укуси комарів

Якщо у вас свербить шкіра після укусу комара, просто прикладіть до місця, в якому свербить, половину головки. Все пройде!

  1. Зменшує прищі

Змішайте одну подрібнену середню цибулину і 1/2 склянки меду. Тримайте суміш на повільному вогні, поки вона не перетвориться в густу пасту. Наносіть її на ті ділянки шкіри, де регулярно з’являються прищі, щоб їх зменшити.

  1. Перешкоджає випаданню волосся

Сірка, якої повно в голівках цибулі, запобігає втраті волосся. Так що спочатку вичавлювати з лушпиння головки сік, а потім, коли миєтеся, рясно поливайте цим соком голову. Запах потім легко усуває шампунь, а ось коріння волосся серйозно зміцняться.

  1. Допоможе зменшити шрами

Хірургічні рубці дійсно можна робити менш помітними за допомогою цибулин. Просто регулярно натирайте ними потрібну ділянку шкіри.